www.DR-Z.pl

Polskie forum poświęcone motocyklowi Suzuki DR-Z

Grupa DR-Z 400 Polska
Teraz jest 3 sie 2020, o 12:21

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 lut 2020, o 14:51 

Motocykl: Drz 400 E, KLR, ZR7
Cześć.
Wiem, że to temat przerobiony i sprawdzony, ale może ktoś utwierdzi mnie w przekonaniu, bądź otworzy oczy na coś zupełnie innego i na to liczę.
Sprawa dotyczy oczywiście wyboru motocykla. Moto takiego, którego nie ma albo jest bardzo drogi, czy niby jest ale nie do końca.
Do brzegu.
Najbardziej bliski temu ideałowi, który chciałbym mieć, jest KTM SMC 690, ew wersja enduro + koła sm. Gdyby nie cena i nadwaga 10 - 15 kg - byłby to moto idealny, przynajmniej dla mnie. Szukam więc alternatywy, czy odpowiednika . Miałem grubo ponad 20 motocykli, wiem też, że nie ma jednego uniwersalnego. Dlatego odpuściłem parę rzeczy, takie jak sport czy turystyka i sprecyzowałem mniej więcej, co ma to być. Alternatywa dla 690 KTM.
Myślałem DRZ + koła sm. Miałem wersje E - fajny, bardzo fajny, ale zero jedynkowy w porównaniu z 690. (dlaczego 690? - robotę robi jako enduro, można zrobic z niego adventure, rylle, sm, minus - waga i cena). Myślałem o WR, BERGU 570, DRZ, LC4 640 ADVENTURE, XR 650R (miałem wersję L) i wiecie co?
Żaden nie ma tego, co 690. Wiem, powiecie, to go kup. Gdyby kosztował do 15tys, to bym tak zrobił, ale nie kosztuje.
Lubię polatać w terenie, nawet w błocie, lubię kiedy motocykl daje się łatwo prowadzić, czytaj jest lekki, lubię polatać na gumie po asfalcie, lubię tematy adv i rylle i chciałbym móc tym polecieć na wyprawę 2, czy 3 dniową, przez lasy i asfalt. Czasami chciałbym wziąć pasażerkę na krótką przejażdżkę. I tu jest ten problem. Nie może być jeden. Ale musi. Dajcie mi jakieś opcje, może się przydadzą.
DRZ wydaję mi się najbardziej optymalną opcją. Ale może inne pomysły.
Dzięki za Wasz czas.

PostNapisane: 22 lut 2020, o 09:39 

Motocykl: Szukam
Czasami chciałbym wziąć pasażerkę na krótką przejażdżkę
Witam,widze ze "marzyciele"sa ciagle w polandii..ale w tym wieku?na 690 :lol:

PostNapisane: 25 lut 2020, o 21:56 

Motocykl: Drz 400 E, KLR, ZR7
Dobre ziom, dobre:)
A jak....

Strefa czasowa: UTC + 1