www.DR-Z.pl

Polskie forum poświęcone motocyklowi Suzuki DR-Z
Teraz jest 18 paź 2018, o 08:03

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 cze 2018, o 14:07 

Motocykl: DRZ400S '07
Ja tez tylko kostka zeby nie korciło po asfalcie pajacować

PostNapisane: 4 cze 2018, o 15:03 

Motocykl: 400S
Ja na AC10 juz z dobre 5tys zrobilem z czego 3/4 na asfalcie i zyje dalej, a to kostka z homologacja :mrgreen:

PostNapisane: 4 cze 2018, o 16:16 

Uj nie kostka to ac10 :D

Ni to na teren ni to na asfalt

PostNapisane: 4 cze 2018, o 23:36 

Spoko, ja mam EC10 i TKC 80, opony przeżyją ;] A czuje się na nich dużo pewniej niż na tych poprzednich, niby szosowych, bo opony Dot 2017 i lepiej trzymając znacznie. W maju wracałem DRZ'ką z Polańczyka przez dużą pętle, Krościeńko, Arłamów itd z plecakiem i namiotem, czyli jakieś 220 km i nie było źle, a wyjechałem koło południa, także do Wawy dojadę, jak z rana to całkiem na spokojnie. Tylko kwestia znaleźć fajną trasę z daleka od głównych i tak się ogarnąć, żeby nie mieć 30 kg bagażu.

Jak na razie chłopaki w tamtym tygodniu odpalili klimę w pokoju, ja nie przyzwyczajony, bo całe życie na halach bez takich luksusów, tak od wtorku łeb mnie boli, oczy łzawią, nos zatkany i kaszel. W czwartek w miarę przeszło, to nawet byłem na DRZ'tce się karnąć, bo do Rzeszowa na wesele wróciłem. Potem dwa dni imprezy i jak wytrzeźwiałem w niedzielę to się masakra zaczęła. Dziś myślałem że umrę w pracy ;/

Z mocowaniem do słupa mam coraz większą rozkminę, drugi dzień z rzędu plastik Kawy, całkiem nowy stoi (~2014-2017 bym oceniał, jak kojarzę model) i to nie na podziemnym zamykanym, a przed blokiem normalnie na ulicy do niczego nie złapany. Chyba, że to któregoś z okolicznych gangsterów, że się każdy boi ruszyć ;D

PostNapisane: 5 cze 2018, o 08:36 

Nowy motorek to pewnie ma ac wykupione

PostNapisane: 5 cze 2018, o 11:46 
Moderator

Motocykl: DRZ 400 S
Zamocuj go do tej Kawy, jak jej nikt nie ruszyl, to i Twojego sie bedzie bal.

B

PostNapisane: 10 cze 2018, o 13:42 

Motocykl: DR-Z 400S
6 lat trzymałem motocykle w Warszawie pod plandeką, przypięte do latarni. Bez zastrzerzeń.

Zobacz profil GG: 5182833 

PostNapisane: 10 cze 2018, o 18:59 

Co do przypinania wszelkiego rodzaju rowerów i innych rzeczy, będących własnością użyteczności publicznej (mowa o własności Urzędu Miasta, Tauron) w razie awarii oświetlenia lub zniszczenia właściciel pojazdu może być pociągnięty do odpowiedzialności finansowej a sam pojazd może być odcholowany na parking strzeżony na koszt właściciela. Próbując usunąć awarię np. na ośw. ulicznym nie raz szukałem właścicieli pojazdów a jak ich nie było to straż miejska/policja i poszczególne pojazdy na parking.

PostNapisane: 28 sie 2018, o 18:18 

Dawno nie zaglądałem. Ogólnie 3 miesięsące w Wwa poszło, teraz umowa na rok podpisana. Wygląda na to, że w tym roku Drz nie ściągnę, już mamy wrzesień, a ja na miejscu albo rowerek, albo zwiedzam, albo pifkuje z ludźmi. Tak przynajmniej mam co robić jak na weekend do Rz zjade, bo moto stoi.

Jedynie ostatnio roztocze było, ale więcej kajaki jak moto:
Obrazek
Obrazek

Do tego wczasy, gdzie jeszcze bardziej zajawka na rower:
https://photos.app.goo.gl/ep7WiBnCZfZmrynV9

Co do reszty, zabujałem się Wwa, zaczyna się układać wreszcie wszystko. Praca spoko, ludzie spoko, hajs się zgadza, ale na to nigdy nie patrzyłem, aż tak, ważne, że ktoś mi dal mega szanse rozwoju osobistego. A (wiem że tak się zdania nie rozpoczyna, ale jeb*** to) sama dzielnica do jakiej trafiłem przypadkiem, jak marzenie.

Co do moto, poszło lekko w odstawke, jedynie oleje filtry te sprawy i myśle dalej nad zbroją i kaskiem na dalsze wyprawy, bo powyżej 100 km w crossowym jednak kark boli, ale te plany bardziej już na zime.

A z resztą co przed wami będę ukrywał, plan na wrzesień: szkolenie z programowania tokarek Okumy, frezarki Quasera i parodniowe szkolenie z 5 osiówek w Autodesku. Musiałem podpiaać papier, że jak się zwolnię, to będę musiał oddać za szkolenia proporcjonalnie, do czasu pracy w firmie, a pozostałego do okresu w lojalce, ale nic nie ma za free, na tym świecie... W Rz to przez 5 lat, aż miałem BHP (przymusowe) i suwnice, bo na wózek mi już przysępili, ai tak wolałem nim zakładać, jak suwnicą i codziennie jeździłem.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 1