www.DR-Z.pl

Polskie forum poświęcone motocyklowi Suzuki DR-Z
Teraz jest 17 gru 2017, o 12:45

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 wrz 2017, o 18:13 

Tor w Jaworznie jest tak ukryty że nawet na google maps nie ma. Kolega wiedział i za nim jechaliśmy ale szczerze mówiąc nic ciekawego. Miedziana góra i okolice mają fajne miejsca do śmigania ale nie widzieliśmy śladów od moto czy coś takiego. My akurat jeździlismy na "ślepo" nie znając terenu a i tak nam się podobało więc jakby był ktoś z tamtego terenu to pewnie pokazałby nam perełki tamtego rejonu.

PostNapisane: 17 paź 2017, o 10:09 

Z racji tego, że mam wyjazd służbowy na 2 tygodnie to oddaje silnik na przegląd (chce mieć wszystko gotowe jakby zima nie przyszła ;) ). Jestem prawie pewny, że wszystko będzie ok ale chce aby ktoś z doświadczonym okiem spojrzał czy wszystko jest tak jak powinno być.

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 17 paź 2017, o 11:01 

no pięknie pięknie - chwali się :))

po rozebraniu widac że w niezłym stanie moto

zawieszenie tylne oddajesz tez do przeglądu?

pozdr

PostNapisane: 17 paź 2017, o 13:59 

scOti napisał(a):

Zawieszenie przednie i tylne robiłem od razu po zakupie jakoś w maju. Full service zrobiony. Zawsze od tego zaczynam przygodę z nowym moto.

PostNapisane: 17 paź 2017, o 14:58 

rooland napisał(a):
scOti napisał(a):

Zawieszenie przednie i tylne robiłem od razu po zakupie jakoś w maju. Full service zrobiony. Zawsze od tego zaczynam przygodę z nowym moto.

sam robiłeś tył?
dobijałeś azotem czy normalnie z kompresora?

PostNapisane: 17 paź 2017, o 20:05 

Sam. Prosta konstrukcja amorka. Azotem w serwisie obok mnie ale coś mi się czuje, że jakbym powietrzem dobił to różnicy bym nie poczuł ;)

PostNapisane: 28 lis 2017, o 15:00 

Witam :)

moto już jakiś czas temu wróciło z oględzin i tak jak przypuszczałem - do złożenia i upalania :D
Tydzień temu DReZyna została wystawiona w akcji motomikołaje https://www.facebook.com/motomikolaje.lodz/ w centrum handlowym Ptak Outlet. Cel akcji chyba większość zna. My akurat z Forum Łódzkich Motocyklistów zbieramy pieniądze na dwa łódzkie domy dziecka. Finał odbędzie się w tą niedzielę - jakby ktoś był chętny to zapraszamy :) (godzina, miejsce oraz przejazd jest w linku na fb) W drodze powrotnej z wystawy Suzuki miało genialne towarzystwo Romecika w świetnym stanie :)
A ostatnia fota to po śmiganiu w ostatni weekend bo pogoda w Łódzkim była świetna !

Ps: Jakby ktoś chciał dorzucić swoje kilka groszy do akcji Motomikołaje to mamy kilka fantów na sprzedaż http://allegro.pl/uzytkownik/kometa69?order=m (oczywiście, wszystkie środki idą na dzieci)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PostNapisane: 28 lis 2017, o 21:28 

Motocykl: DRZ400E
Gdzie dawałeś silnik do przeglądu?

PostNapisane: 29 lis 2017, o 08:09 

Łukasz ze Zgierza. To jest mój kolega, nie prowadzi "oficjalnie" serwisu, jak ma czas to raczej po znajomych ogarnia. Jeździ głównie na quadach a że jakiś czas temu miał LTZ-ta i go z zamiłowaniem serwisował razem z wielokrotnym rozkładaniem silnika to mu to dałem. Wcześniej serwisował mi SVkę oraz Zx6r, pomaga mi przy problemach z autem. Mechaniczna złota rączka - chociaż pracuje w handlu :P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1