www.DR-Z.pl

Polskie forum poświęcone motocyklowi Suzuki DR-Z
Teraz jest 18 sie 2017, o 22:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 maja 2017, o 17:13 
Moderator

Motocykl: DRZ 400 S
Jeśli chcesz zrobić sam to słabo. Jest w Kraku DRZ Kuby ale to E.
Jak chcesz żeby popatrzył na to ktoś kto się zna to szukaj warsztatu PKSa na Odmetowej tylko on teraz zawalony robota po kokarde.

B

PostNapisane: 8 maja 2017, o 19:02 

belushi napisał(a):
Jeśli chcesz zrobić sam to słabo. Jest w Kraku DRZ Kuby ale to E.
Jak chcesz żeby popatrzył na to ktoś kto się zna to szukaj warsztatu PKSa na Odmetowej tylko on teraz zawalony robota po kokarde.

B

Sam nie robię, robi Wilcza Garage, ponoć jeden z najlepszych serwisów w Małopolsce. A PKS'a znam, dość dużo rzeczy u niego załatwiałem w zeszłym roku. Ale jak sam mówisz teraz jest zawalony, a ja już się zapisałem na rajd Tukan i muszę mieć moto w stanie "perfect" na za 2 tygodnie.

PostNapisane: 10 maja 2017, o 07:11 

Motocykl: DR-Z400S
wozhd napisał(a):
Panowie czy jest tu ktoś z Krakowa i ma drz'tę z gaźnikiem mikuni (wersja S lub SM)? Generalnie mam problem który opisałem tu na forum (szarpanie): http://www.dr-z.pl/viewtopic.php?f=16&t=4366
W serwisie poinformowano mnie że tak już jest w tym modelu z czym się nie zgadzam i chciałbym sprawdzić jak to wygląda w innym egzemplarzu. Z góry dzięki za odzew.

Kolego wozhd, jestem z okolic krakowa, mam S z 2001 albo 2002 nie pamiętam dokładnie, jak chcesz coś podejrzeć odezwij się na prv, czytałem twój wątek odnośnie szarpania, osobiście tego nie zauważyłem ale może to sprawa wyczucia, jeżdże na moto bardzo mało więc moglem tego nie zauważyć.

PostNapisane: 30 cze 2017, o 10:14 

Motocykl: drz400sm
Dzisiaj uderzamy razem z żoną na MotoPark. Żona na CB500 ;).
Będzie jeszcze znajomy na SM.
Wpadajcie śmiało! :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Strefa czasowa: UTC + 1