[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions_content.php on line 685: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4600: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4602: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4603: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4604: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3765)
www.DR-Z.pl • SM enduro • Polskie forum Suzuki DR-Z 400

www.DR-Z.pl

Polskie forum poświęcone motocyklowi Suzuki DR-Z

Grupa DR-Z 400 Polska
Teraz jest 18 wrz 2020, o 17:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: SM enduro
PostNapisane: 16 sie 2020, o 23:36 

Siema wszystkim.
Planuję zakup Suzuki DRZ 400 i najprawdopodobniej będzie to wersja SM (głównie ze względu na prawo jazdy A2). Moje pytanie brzmi czy poradzi sobie ten motocykl w takim lekkim enduro gdy wymienię tylko opony na kostkę (lub dualsport) czy nie ma sensu kombinować i zmieniać całe koła? Jakie koła z innych motocykli pasowałyby (kół od DRZ nie mogę nigdzie znaleźć) i czy trzeba będzie zmieniać coś w motocyklu? Jaki może być koszt takiej zmiany?
Ewentualnie czy istnieje jakiś niedrogi sposób aby zmniejszyć chwilowo moc lub zwiększyć masę motocykla aby pasował pod A2? Np wersję E lub Y.
PS: w mojej okolicy jest przede wszystkim ubita ziemia i trawa, trochę kamienistych dróżek. Praktycznie w ogóle nie ma piasku i błota. Mieszkam na południu kraju w dość górzystym terenie (Nie są to oczywiście jakieś pionowe ściany ale moje obecne moto (DT 80) dość mocno się męczy).

Tytuł: Re: SM enduro
PostNapisane: 17 sie 2020, o 10:35 

Motocykl:
https://www.ebay.co.uk/itm/Suzuki-DRZ-4 ... SwQRNfJr5W

imo kup koła pojeździj znudzi sie sprzedasz i duzo nie stracisz

https://allegro.pl/oferta/kola-enduro-d ... 9089495223

https://allegro.pl/oferta/kola-enduro-d ... 9204382414

Strefa czasowa: UTC + 1