www.DR-Z.pl

Polskie forum poświęcone motocyklowi Suzuki DR-Z

Grupa DR-Z 400 Polska
Teraz jest 15 paź 2019, o 21:55

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 cze 2017, o 20:37 

Siema

Takie o to pytanko: który motocykl według was będzie lepszym środkiem transportu i do terroryzowania w weekendy. Cały czas nie mogę się zdecydować. Z jednej strony drzta która ma trochę więcej mocy, nowsza technologia i podobno jest bardziej przyjazna na drodze z drugiej strony xr'ka prosty niezawodny motocykl który zawsze mi się podobał. Teraz o problemach

Drz: glowiac na panewkach w przeciwieństwie do xr'ki która ma jeden wałek na łożyskach. Xr'ka palona tylko z kopki a że miałem już ktm lc4 620 to wiem że jak zaleje to.jest masakra poza tym do miasta lepiej mieć rozrusznik. Wiem że temat poruszany parokrotnie ale może jakoś naprostujecie mi kierunek i podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam ^^

PostNapisane: 5 lip 2017, o 08:13 

Motocykl: Drz 400 E, KLR, ZR7
XR świetna maszynka. Drz - woda, większe prawdopodobieństwo kupienia, bardziej uniwersalny. Moim zdaniem, bierz co Ci się trafi dobrego. Przecież to nie przygoda na całe życie. Miałem xr 650l, to inna bajka, ale seria xr. Teraz mam drz 400 e i poza zawiasem jestem zachwycony. No ale redukuję masę i zamierzam ustawić moto pod moją wagę i preferencje.

Strefa czasowa: UTC + 1